-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

-- Reklam Alanı 1 --

Keşanlı CHP’lilerin “İnce” desteği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Örgütü, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek vermek amacıyla önceki gün bağışta bulundu.

10:17:02 | 2018-05-28
-- Adversting 5 --

Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’ye destek vermek için bankaya giden CHP Keşan İlçe Başkan Vekili Hasan Çıkıkçı, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan ve bazı partililer bankada sıraya girerek, belirtilen hesap numarasına bağışlarını yatırdı.

Banka çıkışından sonra konuşan Çıkıkçı, “Türkiye genelinde yapılan bağış kampanyasına destek vermek amacıyla, bugün CHP İlçe Örgütü olarak buradayız. Bu işe öncelikle yönetim kurulu arkadaşlarımızdan başlatıp, genele yaymak için çalışacağız. Bu davranışımız öncelikle Edirne olmak üzere tüm CHP örgütlerine örnek olur. Ayrıca Türkiye’nin birçok yerinde dişinden-tırnağından arttırdıklarıyla halkın Cumhurbaşkanı’na ufacık da olsa gönlünden katkı sunmaya çalışan bir kitle var. Bu kampanyada Keşan İlçe Örgütü olarak bizim de katkımızın olacak olması bizleri de mutlu etmektedir.” Dedi.

Daha sonra söz alan Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ise “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gönüllük esasına göre, bağış kampanyaları yapılıyor. Bir kişi en fazla 13 bin 916 TL bağışta bulunabiliyor. Biz de bu seçimde Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek vermek amacıyla böyle bir bağışta bulunduk. İktidar partisinin adayı olan Sayın Cumhurbaşkanı gibi devletin imkanlarını kullanmıyoruz. Partililerimiz, imkanları ölçüsünde seçim kampanyasına destek veriyor. Tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı da destek vermeye davet ediyoruz.” Şeklinde konuştu.(Medya Keşan)

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  GÜNDEM

Tümü