-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

-- Reklam Alanı 1 --

İYİ PARTİ İPSALA İLÇE BAŞKANLIĞI AÇILDI

İYİ Parti İpsala İlçe Başkanlığı binasının açılışı gerçekleştirildi.

09:58:07 | 2018-06-08
-- Adversting 5 --

Saraçilyas mahallesi Cumhuriyet Pasajı kat:2’de bulunan İYİ Parti İpsala İlçe Başkanlığı binasının açılış kurdelesini İYİ Parti Edirne Milletvekili Adayları ile birlikte kesti.

6 Haziran 2018 Çarşamba günü gerçekleşen açılışta hem aday tanıtımı hem ilçe başkanlık binası açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Tolga Akalın, İYİ Parti Edirne milletvekili adayları Orhan Çakırlar, Dilek Kırmızı, İsmet Ersöz, Prof . Mehmet Akalın ve Partililer katıldı.

Burada kısa bir açılış konuşması gerçekleştiren İYİ Parti İpsala İlçe Başkanı Abdullah Naci Ünsal , “ öncelikle değerli sayın milletvekili adaylarımıza ve siz çok değerli misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. İYİ Parti İpsala İlçe Başkanlığı binamızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ve artık tamam diyorum” diye konuştu.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Tolga Akalın ise gazetecilerin sorunlarını yanıtlayarak “yanlış bilinenleri açıklayım, en doğrusunu benden öğrenin “ ifadelerini kullanarak YSK tarafından adaylığı düşürülen İYİ Parti Edirne birinci sıra milletvekili adayı Prof. Mehmet Akalın ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

AKALIN: “Edirne İYİ Partinin çok önemli kale kentlerinden biridir”

“ İyi parti Türkiye’de bozulan millet birliğini yeniden tesis etmek üzere kurulmuş bir siyasi harekettir.  İyi Partinin kuruluş dinamiği doğrudan milletin talimatı iledir ve İYİ Parti Türk Siyasetinin gördüğü ikinci en önemli; yerli, milli ve demokratik siyasal harekettir meşruiyetinin yegâne kaynağı millettir. Edirne, İYİ Partinin çok önemli kale kentlerinden biridir. Bura da oluşan dip dalga çok dip bir dalga. İstikbalde de oluşan bu dip dalganın Edirne siyasetine ve Trakya siyasetine getireceği çok önemli yeni açılımlar olacaktır. İyi Parti bir yürüyüş içerisindeyken merkezi anlamda çok ağır, siyasi adli, baskı ve engellemelere maruz kalmışsa mahalle dâhil operasyona Sayın Mehmet hocamızın adaylığı noktasında kaldık. Öncelikle doğru anlaşılması gereken yer burası öncelikle bakılması gereken yer bir listenin önce kaydırılması için usulü bir işlem değil bakılması gereken yer Mehmet Akalın’ın niçin aday yapılmadığı hangi güç odaklarının bu adaylıktan korktuğudur. Mehmet Akalım kamu görevinden vekil adayı olmak için istifa edipte ilgili yasa kapsamında yeniden görev yapmak üzere yola çıkan bir insan değil emeklilik talep etmiş bir insan. Mehmet Akalın’ın itirazının Edirne il seçim kuruluna yapıldığında; il seçim kurulu tarafından bir karar itiraz edilmesi bu kararda bizim aleyhimize ise bizim bu karara itiraz etmemiz gerekiyordu.  Hangi güç odakları bu kararı aldırdılar da YSK’ya verdirdiler buralara bakmak lazım. İyi partiye iki buçuk senede kurulan kumpas Edirne’de de İYİ Parti’ye kurulmuştur.

ÇAKIRLAR: “İYİ Parti iktidarında bölgemiz çok çok iyi olacak inşallah”

Edirne İyi Parti birinci sıra milletvekili adayı Orhan Çakırlar ’da kısa bir konuşma yaparak sözlerine şunları kaydetti:

“Özellikle bölge açısından bakılırsa, Sayın genel başkanımızın söylediği gibi kendim için söylüyorum ben sadece köşkte değil ülkeye her yerde hizmet etmeye hazırım.  İYİ Parti iktidarında bölgemiz çok çok iyi olacak inşallah. “

ERSÖZ: “Doğru yoldayız, doğru işler yapıyoruz”

İYİ Parti Edirne üçüncü sıra milletvekili adayı İsmet Ersöz ise, eşi ile ilgili basında çıkan haberlere üzüldüklerini bazı basın mensuplarının yıpratma haberler yaptıklarını dile getirerek sözlerine şunları kaydetti:

“Kim ne söylerse söylesin kervan düzüldü ve gidiyor. Şunu düşünmek lazım; Edirne 4-0 yapmakla mükellef.  Bu doğrultuda hızla ve süratle çalışıyoruz. Doğru yoldayız, doğru işler yapıyoruz. İstifaydı, eşiydi, bunlar hepsi hamam da su dövmektir. Realitelerle ve gerçekler var. Siz nasıl 15 milletvekili ile destek almış ise kararsızlık aşamasında iyi parti eşimin yaptığı fedakârlık ta 15 milletvekilininkinden az bir şey değildi. Ama bazı basın mensuplarının hakarete varan şeylerini okuyoruz ve çok muhtesip ediyoruz. Eşim çok iyi bir öğretmen ve çok iyi bir insandır.”

Büro açılışının ardından esnaf, pazar ve belde ziyaretleri gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  

Tümü