-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

-- Reklam Alanı 1 --

CHP 4-0 İÇİN YOLA ÇIKTI

CHP Edirne Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Yakup Atalay ve Erdoğan Gümülcineli seçim gezilerine başladı.

09:20:34 | 2018-05-30
-- Adversting 5 --

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinde CHP’den milletvekili adayı olan Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Yakup Atalay ve Erdoğan Gümülcineli, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın da katılımı ile İpsala’ya gelerek seçim ziyaretlerine başladılar.

Dün İpsala’ya gelerek CHP İpsala ilçe başkanlığında açıklama yapan CHP Milletvekili Adayları Gaytancıoğlu, Bircan, Atalay ve Gümülcineli, Edirne’de 4-0 yaparak iktidar olacaklarını söylediler.

Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan CHP İpsala İlçe Başkanı Av. Ahmet Uğraş Uybaş, 24 Haziran’da Türkiye’de kurulması istenen diktatörlük rejimine karşı ayaklandıklarını ifade ederek, “24 Haziran bizim için bir milat olacak. Hem Partimizi iktidara taşıma hem de Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapma yolunda çok büyük adımlar atacağız. Bu adımların ilk başlangıcı da bugün milletvekili adaylarımızın her ilçeyi ziyaret ederek kendilerini tanıtma ve bu ateşi yakmaları ile başlayacak. Şimdiden sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı ve partimizin iktidarı hepimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

“25 Haziran sabahı çok güzel bir Türkiye’ye kalkacağız”

Uybaş yaptığı açılış konuşmasının ardından sözü CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’ya bıraktı.

Geçtiğimiz günlerde izlediği bir programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yüzünün artık düştüğünü gördüğünü ifade ederek konuşmasına başlayan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, “Karşısına da çok değerli Yalova Milletvekilimiz Muharrem İnce çıktı. Erdoğan ona cevap yetiştiremiyor. Herşey çok güzel, tadında gidiyor. Biz de Edirne merkezde çalışmalarımızı yaptık ve bugün Meriç ilçesinden aday tanıtım toplantılarımızın startını verdik. Ben bu seçimde de Edirne örgütünün üzerine düşeni yapacağına eminim. Bugünden sonra da sahaya çıktığımız zaman seçim bildirgemizi insanların daha rahat anlayacağı şekilde onlara aktaracağız. 2015 seçimlerinde de herşeyi net bir şekilde söyledik. Şimdi insanlar, AKP’nin bizim söylediklerimizi yaptığını görünce demek ki söylenenler olabiliyormuş diyorlar. Meriç ziyaretimizde insanların ilgi ve alakasını görünce biz bu işin olacağına inandık. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. 25 Haziran sabahı çok güzel bir Türkiye’ye kalkacağız. Vekil adaylarımıza da tüm örgütlerimize de şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.

Pekcanlı’nın ardından Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Yakup Atalay ve Erdoğan Gümülcineli de görüşlerini aktarırken heyet daha sonra İpsala Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ettikten sonra Enez’e gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

-- Adversting 6 --


ETİKET :  ipsala haber

Tümü