Bu İçeriği Paylaş
6 Mayıs 2016 Cuma

HİÇ BİTMEYENİME

Yazar: 
NURAY ERGÜN 

Yazar Hakkında: 


 Yorgun bir topraktım ben henüz nadasa bırakılmış yağmurum oldun üzerime serpildin damlalarınla yeşerdim filizlendim. Geldin açmayan dallarımı çiçeklendirdin.. En güzel meyvemdin dallarında kucakladığım. . Dünyamdın… sen benim dünyamsın bense etrafında dönen telaşlı bir yürek. Uzun bir yoldun şimdilerde uçsuz bucaksız gönlüme serilen sen benim bitmeyenimdin tek varlığım tek sevdiğimdin. Hiçbir çıkarım yoktu çıkarsız seviyordum ben seni karşılık beklemeden öylece uzağında. Saf ve masumdu sevgin hani ele avuca sığdıramayacağın kadar içten… En sevdiğim mevsimdi kış. Oysa bir bahar yatıyormuş gönlümde kır çiçeklerinde süslediğim ve yanlızca sana özgü olan. Baharım oldun yeri geldi ılık bir hava estirdi yüreğimde. Senin adın aşktı  gönlüme hükmeden .Bazen en derin uykum  bazen de uykusuzluğum oldun. İlk koşanın bendim ardından ilk adımında!!! İlk kucaklayanın ilk cümlen hep bendim annem… Hiç bitmeyenim kokusunu yüreğine çektiğim tek sevgilim ,ilk sevgilin annen…**

Anne olmak  bütün yükü omuzlarına alıp her zorluğa rağmen dimdik yürümektir.

Tüm annelerin  anneler gününü kutluyorum .

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇTİ İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇ.. Hafta sonu İpsala ilçe stadında oynanan maçta rakibi Yeniimaretspor’u Hüseyin K..
Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor… Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınla.. Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor…..
BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET.. Atam motosiklet kulübü İpsala temsilcisi Yılmaz Bayraktar, motosiklet ve bisikle..
Üye Bilgi