Bu İçeriği Paylaş
9 Ekim 2017 Pazartesi

BELEDİYE GELENEKSEL AŞURE İKRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Her yıl Muharrem Ayı’nda vatandaşlarına Aşure ikramında bulunan İpsala Belediyesi, geleneğini bu yıl da sürdürdü.


 İpsala Belediye Başkanlığı tarafından 6 Ekim Cuma günü, Cuma Namazı sonrası belediye önünde vatandaşlara aşure ikramı gerçekleştirildi.

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman’ın kendisinin vatandaşa ikram ettiği aşure programına İpsala Kaymakamı Ali Uysal’da eşlik ederek İpsala halkına beraber aşure dağıttılar.

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman,”Mübarek Muharrem Ayı bolluğun ve paylaşmanın ayıdır. Bizler, göreve geldiğimizden bugüne her yıl Muharrem Ayı’nda vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunup, paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Belediye olarak bu geleneğimizi gelecek yıllarda da sürdüreceğiz.Tüm vatandaşlarımızın Muharrem Ayı’nı en içten dileklerimle kutluyor,hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

 

 
Bu içerik 102 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
ZİRAAT ODASINDAN ÜYELERİNE JEST ZİRAAT ODASINDAN ÜYELERİNE JEST.. İpsalalı çiftçiler 15. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstr..
CHP’DE BİRLİK VE BAREBERLİK KAZANDI CHP’DE BİRLİK VE BAREBERLİK KAZANDI.. İpsala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyeleri, kullandıkları oylarla merkez mahal..
AKSAR SPOT HİZMETE GİRDİ AKSAR SPOT HİZMETE GİRDİ.. AKSAR SPOT HİZMETE GİRDİ..
Üye Bilgi