Bu İçeriği Paylaş
11 Ekim 2017 Çarşamba

Oğuz, partilileri davet etti

Orçun Oğuz bugün partide adaylık açıklaması yapacak


 Cumhuriyet Halk Partisi İpsala İlçe Başkanlığı adaylığını önce sosyal medya ve daha sonra yazılı medya aracılığıyla duyuran Gazeteci-Yazar Orçun Oğuz, 11 Ekim Çarşamba günü, (yani bugün) öğlen saat 12’de CHP İpsala İlçe Başkanlığı’nda adaylığını açıklayacak, resmi açıklamasını yapacak.

Adaylık açıklamasıyla ilgili gazetemize konuşan Oğuz, “öncelikle merkez mahalle, köylerimiz ve beldelerimizde yaşayan tüm partililerimizi ve İpsalalı hemşerilerimizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Çarşamba günü aile buluşmamız için tüm partililerimizi ilçe binamıza bekliyorum. Değişim sloganıyla çıktığımız bu yolda neler başarmak istediğimizi, hem partililerimizle hem de basın ve kamuoyuyla paylaşacağız. Çok büyük bir ailenin birer parçasıyız. Dev çınarın filizleriyiz. 2019 yolunda nasıl bir parti istiyoruz, partimizle ilgili, İpsala’mızla ilgili neleri başarmak istiyoruz, bunları üyelerimizle ve kamuoyuyla paylaşacağız. Bizleri sevgiyle kucaklayan herkese ekibimiz adına, yol arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı. 

 
Bu içerik 327 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇTİ İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇ.. Hafta sonu İpsala ilçe stadında oynanan maçta rakibi Yeniimaretspor’u Hüseyin K..
Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor… Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınla.. Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor…..
BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET.. Atam motosiklet kulübü İpsala temsilcisi Yılmaz Bayraktar, motosiklet ve bisikle..
Üye Bilgi