Bu İçeriği Paylaş
11 Ekim 2017 Çarşamba

Oğuz, partilileri davet etti

Orçun Oğuz bugün partide adaylık açıklaması yapacak


 Cumhuriyet Halk Partisi İpsala İlçe Başkanlığı adaylığını önce sosyal medya ve daha sonra yazılı medya aracılığıyla duyuran Gazeteci-Yazar Orçun Oğuz, 11 Ekim Çarşamba günü, (yani bugün) öğlen saat 12’de CHP İpsala İlçe Başkanlığı’nda adaylığını açıklayacak, resmi açıklamasını yapacak.

Adaylık açıklamasıyla ilgili gazetemize konuşan Oğuz, “öncelikle merkez mahalle, köylerimiz ve beldelerimizde yaşayan tüm partililerimizi ve İpsalalı hemşerilerimizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Çarşamba günü aile buluşmamız için tüm partililerimizi ilçe binamıza bekliyorum. Değişim sloganıyla çıktığımız bu yolda neler başarmak istediğimizi, hem partililerimizle hem de basın ve kamuoyuyla paylaşacağız. Çok büyük bir ailenin birer parçasıyız. Dev çınarın filizleriyiz. 2019 yolunda nasıl bir parti istiyoruz, partimizle ilgili, İpsala’mızla ilgili neleri başarmak istiyoruz, bunları üyelerimizle ve kamuoyuyla paylaşacağız. Bizleri sevgiyle kucaklayan herkese ekibimiz adına, yol arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı. 

 
Bu içerik 202 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLAR.. ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI..
GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Aland.. GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor..
AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükseltti AK Parti Kudüs için tek yumruk olar.. AK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..
Üye Bilgi