Bu İçeriği Paylaş
23 Ağustos 2017 Çarşamba

Esnaflarımız Fuar'ın Şehir içine alınmasını istiyorlar...

23 Ağustos-27 Ağustos tarihleri arasında 18' incisi düzenlenecek olan "İpsala Fuarı" başlıyor. Program güzel olacak gibi. Zaman ayırıp takip etmenizi tavsiye ederim.


 Çocukluğumuzdaki panayırlardan festivale geçişi sağlayan Mehmet Karagöz Başkanımıza, bu festival geleneğini devam ettiren Emin Başaran Başkanımıza, festival geleneğinden fuarlara geçişi sağlayan Mehmet Kerman Başkanımıza ve meclis üyelerimize teşekkürler.

Festivaller, bir şehrin tanıtımına, motivasyonuna, en önemlisi de ekonomisine katkı sağlamak için yapılır. Bu nedenle, Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimize halkımızın çoğunluğunun bir sitemini dile getirmek isterim.

Yapılan bu hizmete teşekkür eden ve fuar alanının güzel olduğunu söyleyen esnaflar şu yorumları yapıyor: "Biz bu fuardan ekonomik olarak bir şey kazanamıyoruz, dışarıdan gelenler Fuar alanına gidiyor oradan araçlarına binerek ilçemizi terk ediyorlar. Bizler İpsalalı esnaflar olarak kesinlikle fuarın şehir içine alınmasını, bu mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.  

Ben de yerel bir esnafım ve halkımızın bu talebini yaşadıkları sıkıntılarını görüyorum ve destekliyorum. Sevgili Başkan Mehmet Kerman ve Meclis Üyelerimize Saygılarımla...

 
Bu içerik 369 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
ZİRAAT ODASINDAN ÜYELERİNE JEST ZİRAAT ODASINDAN ÜYELERİNE JEST.. İpsalalı çiftçiler 15. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstr..
CHP’DE BİRLİK VE BAREBERLİK KAZANDI CHP’DE BİRLİK VE BAREBERLİK KAZANDI.. İpsala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyeleri, kullandıkları oylarla merkez mahal..
AKSAR SPOT HİZMETE GİRDİ AKSAR SPOT HİZMETE GİRDİ.. AKSAR SPOT HİZMETE GİRDİ..
Üye Bilgi