Bu İçeriği Paylaş
11 Ekim 2017 Çarşamba

EMNİYET MOTOR HIRSIZLARINI YAKALADI, MOTORLARI SAHİPLERİNE TESLİM ETTİ AMA…

İpsala İlçe Emniyet Müdürlüğü üzerine gittiği motosiklet hırsızlarını buldu, motorları sahiplerine, hırsızları savcılığa teslim etti.


 İpsala İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekiplerinin tespit ettiği hareket halinde olan 2 adet plakasız motosiklet sürücüsüne dur ihtarı yapması üzerine kaçan motosiklet sürücüleri ve devriye ekip arsında kaçma kovalamaca başladı. Takviye ekip isteyen devriye ekibi 2003 doğumlu Ö-D ve 2001 doğumlu T-D’yi Türk Hava Kurumunun yanında bulunan sokakta sıkıştırdı. 22 FM… ile 22 PA.. plakalı motosikletlerin şase numaralarından çalıntı olduğu ortaya çıktı.

İpsala’ya ait olan 22 PA.. plakalı motosiklet sahibi İrem Akdeniz’e teslim edilirken Keşan’a ait olan 22 FM.. plakalı motosikletin bulunduğu bilgisi sahibine haber verildi.

Soruşturmayı derinleştiren İpsala ilçe Emniyet Müdürlüğü 22 PC ile 22 FJ plakalı motosikletlerin adresleri Keşan İlçesinde bulunan C.T ve E.T isimli şahıslar tarafından çaldığı tespit edilerek şahısların adres ve isimleri Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bildirildi. Burada Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından yakalanan C-T yaşı küçük olması sebebi ile emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldığı hırsızlık malı satın alma suçundan ifadesi alınan E.T’nin ise Emniyetteki işlemleri ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

İpsala’da yakalanan motor hırsızları Ö-D ve T-D’nin Savcılık ifadesinden sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

 

 
Bu içerik 2557 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇTİ İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇ.. Hafta sonu İpsala ilçe stadında oynanan maçta rakibi Yeniimaretspor’u Hüseyin K..
Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor… Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınla.. Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor…..
BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET.. Atam motosiklet kulübü İpsala temsilcisi Yılmaz Bayraktar, motosiklet ve bisikle..
Üye Bilgi