Bu İçeriği Paylaş
9 Ekim 2017 Pazartesi

YENİKARPUZLU’DA YARALANMALI KAZA

Motosiklet sürücüsü römorka arkadan çarptı


 Enez-İpsala karayolunda 03 Ekim 2017 Salı günü akşamı saat 19.50 sıralarında, seyir hainde giden H.A isimli motosiklet sürücüsü Yenikarpuzlu beldesi girişinde önünde seyir halinde olan A.D. isimli sürücünün kullandığı traktörün arakasında takılı olan römorka arkadan çarptı.

Kaza sonucunda motosiklet sürücüsü yaralanarak hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. Olay yerine gelen Jandarma ekiplerinin yaptığı incelemeler neticesinde traktöre takılı olan römorkta stop lambası, park lambası ve uyarı reflektörü bulunmadığı tespit edildiği traktör sürücüsünün savcılığa sevk edilerek gözaltına alındığı öğrenildi.

 

 
Bu içerik 499 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLAR.. ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI..
GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Aland.. GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor..
AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükseltti AK Parti Kudüs için tek yumruk olar.. AK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..
Üye Bilgi