Bu İçeriği Paylaş
4 Ekim 2017 Çarşamba

YÖK BORCUNA İTİRAZ ETTİ

ŞAPÇI:”BENİM BORCUM YOK”


 YÖK BORCUNA İTİRAZ ETTİ

ŞAPÇI:”BENİM BORCUM YOK”

İpsala’da esnaflık yapan Caner Şapçı dün gazetemizi ziyaret ederek geçen Pazartesi sayımızda yayımlanan Vergi Dairesine ait resmi ilana itiraz etti.

Şapçı, ilanda kendi isminin yer aldığını fakat bu konuda bir yanlışlık olduğunu ifade ederek “ benim bu konuda bir borcum yok. Olsaydı bugün vergi borcu yoktur yazısı alamazdım. Böyle bir dikkatsizlik kabul edilemez” ifadelerine yer vererek şu açıklamayı yaptı: 

“Gazetenizin 02.10.2017 tarihli basısının 5. Sayfasında yer vermiş olduğunuz, İpsala Vergi Dairesi Müdürlüğünden başlıklı ilan hukuka ve husule haykırıdır. Şahısım, Caner Şapçı olarak ailemle birlikte tarım ve esnaflık ile uğraşmaktayım. Gazetenizde gördüğüm ilanda 6.350,46TL Yükseköğrenim kredi borcum olduğu yazılmaktadır. Oysaki herhangi bir sebepten doğmuş veya vadesi gelmiş bir borcum bulunmamaktadır.  03.10.2017 sabahı böyle bir borca sahip olsam vergi dairesinden borcu yoktur yazısı almam da mümkün olmazdı. Bununla birlikte 31.10.2017 tarihinden itibaren ödemelerimin düzenli şekilde yapıldığını gösteren ekstralarda elimde bulunmaktadır. Olmayan bir borcu varmış gibi göstererek üstelik bunu komu oyu ile paylaşmak çok rencide edici bir durumdur. Ayrıca bu listede birçok kişinin aynı mağduriyete uğradığını da biliyorum. Yapılan haksız ilan sebebi ile kişilik haklarım ihlal edilmiştir.  Netice itibari ile sebebiyet verilen hukuka ve husule haykırı durumunun yetkililer ve gazeteniz tarafından düzeltilmesini kamuoyuna açık ve net şekilde bilgilendirilmesini arz ederim. 

 
Bu içerik 1640 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇTİ İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇ.. Hafta sonu İpsala ilçe stadında oynanan maçta rakibi Yeniimaretspor’u Hüseyin K..
Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor… Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınla.. Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor…..
BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET.. Atam motosiklet kulübü İpsala temsilcisi Yılmaz Bayraktar, motosiklet ve bisikle..
Üye Bilgi