Bu İçeriği Paylaş
9 Ekim 2017 Pazartesi

İpsala’da 6 gün içerisinde 41 mülteci yakalandı

İpsala’da 6 gün içerisinde 41 mülteci yakalandı


 İpsala İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları üzerine İpsala Kara Hudut Kapısı yolu üzerinde 1 Ekim 2017 Pazar günü 29 Suriye uyruklu mülteci yakalandı. TC vatandaşı olan İstanbul doğumlu A-E (55) isimli göçmen kaçakçısı tutuklanarak ceza evine gönderildi. Mülteciler sağlık kontrollerinin ardından Edirne Geri Gönderme Merkezine gönderildi.

06 Ekim 2017 Cuma günü ise 4’ü Afkan, 8’i Pakistan’lı 12 göçmen yurt dışına yasal yollarla gitmek isterken İpsala Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince yakalandı. TC vatandaşı E-P (25) isimli göçmen kaçakçısı tutuklanarak çıkarıldığı mahkemece Edirne Ceza Evine gönderildi.

 

 
Bu içerik 361 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLAR.. ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI..
GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Aland.. GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor..
AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükseltti AK Parti Kudüs için tek yumruk olar.. AK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..
Üye Bilgi