Bu İçeriği Paylaş
25 Eylül 2017 Pazartesi

İPSALA, MOTOSİKLET HIRSIZLARININ GÖZDESİ OLDU

Motosiklet hırsızlarının son kurbanı fırın işçisi Selman Avcı oldu


 Son günlerde ilçede artan motosiklet hırsızlıklarında, hergün bir motosikletin çalındığı haberinin çıktığı İpsala’da son mağdur İpsala’da Güven Ekmek Fırınında çalışan Selman Avcı oldu.

                Cuma gününü Cumartesi gününe bağlayan gece saat 01.30 sularında meydana gelen hırsızlık olayında 22 PG 548 plakalı motosikletinin çalıştığı işyerinin yanından çalındığını söyleyen Avcı, “bizler fırın işçisi olduğumuz için gece çalışıyoruz. Her akşam Yenikarpuzlu’dan işime motosikletimle geliyordum ve motorumu işyerimin yan tarafına park ediyordum. Gece dışarıya çıktığımda motosikletimin park ettiğim yerde olmadığını gördüm. İşyerimiz İpsala’nın merkezinde sayılır. Gecenin o saatinde ve hareketli olan bir alandan hırsızlar, yakalanma korkusu olmadan motor çalabiliyorlar.

Bu hırsızlık olayı ilk defa benim başıma gelmiyor. Neredeyse hergün birilerinin motosikletinin çalındığını duyuyoruz. Biz onlar çalsınlar diye bu motorları almıyoruz. Motorlarımızın çalınmaması için başında nöbet mi beklememiz gerekiyor. Ayrıca motoru çalınan bazı kişilerin daha sonra hırsızlar tarafından arandığını ve belli bir ücret karşılığında tekrar sahiplerine satılmak istendiğini duyuyoruz. Bu nasıl bir iş anlayamıyorum.  Artık bu hırsızlıklar son bulsun bu motorları çalanlar daha fazla insanımızın başını yakmadan yakalansın.” Dedi.

 
Bu içerik 1753 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLAR.. ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI..
GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Aland.. GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor..
AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükseltti AK Parti Kudüs için tek yumruk olar.. AK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..
Üye Bilgi