Bu İçeriği Paylaş
9 Ekim 2017 Pazartesi

KILIÇDAROĞLU 3 KASIMDA EDİRNE’DE

CHP’nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin İl başkanlık binasının açılışını yapacak.


  

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Kasım 2017 Cuma günü Edirne’ye geliyor…

  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı binasının açılışı için Edirne’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin yeni hizmet yerlerinin de açılışını yapacak

 İl Başkanı Fevzi Pekcanlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada “ Genel başkanımız Temmuz ayında il başkanlık binamızın açılışını yapacaktı. Meclis çalışmaları nedeniyle ertelenen açılış programını 3 Kasımda yapacak. İl Başkanlık binamızın açılışını ve Belediye başkanlıklarımızın hizmetlerinin açılışını yapacak olan genel başkanımız Edirnelilerle ve örgütümüzle bir araya gelecek “ dedi

 
Bu içerik 165 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLAR.. ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI..
GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Aland.. GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor..
AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükseltti AK Parti Kudüs için tek yumruk olar.. AK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..
Üye Bilgi