Bu İçeriği Paylaş
11 Ekim 2017 Çarşamba

KEŞANLILAR SOKAKTA BONZAİLİ GENÇ GÖRMEYE ALIŞTI

Bonzaide gelinen son nokta… İlk zamanlar acıdık, sonunda alıştık!


 Son birkaç bir yıldan beri bonzai içenlerin sayısı her geçen gün artan Keşan’da, gelinen son nokta ise en son çekilmiş olan fotoğrafta gözler önüne serildi.

Önceleri şehir merkezinde kendinden geçmiş birini gören vatandaşlar, hemen müdahale edip, daha sonra da sağlık ve polis ekiplerine bilgi veriyordu. Uyuşturucu maddenin tesiri ile kendinden geçen gençlere su verip, şefkatle yaklaşan vatandaşların yerine şimdilerde ise farkına bile varmayan vatandaşlar olduğu gözlendi.

Son olarak, bonzai içtikten sonra THK Keşan Şubesi önündeki yolcu durağında kendinden geçen genç, durakta bekleyenlerin ve yoldan geçenlerin dikkatini dahi çekmedi.

Oturduğu yerden öne doğru yatarak kendinden geçen kişinin pantolonun düştüğü dahi kimsenin dikkatini çekmezken, duraktaki bulunanlar bunu normal bir durum olarak algıladı.

İlk zamanlarda uyuşturucu madde krizi yaşayan kişilerin başına onlarca insan toplanırken, şimdilerde ise normal bir şekilde yanından geçilebiliyor ve hatta çekinilmeden yanına dahi oturabiliyor.

Baygınlık geçirdiği yerde uyuşturucu maddenin etkisinden çıkan kişiler de, hiç kimseye zarar vermeden normal bir durum gibi bulunduğu yerden uzaklaşıyor.

SONUNDA ALIŞTIK!

2017 yılının başlarında kullanımı yaygınlaşan bonzaiye karşı sergilenen mücadelenin de verilmediği görülüyor.

Her gün baygınlık geçirenlerin sayısı artarken, ilgili kurumların harekete geçmemesi, vatandaşların ise bu durumu yadırgamaması, bonzai kullanımının kabullenildiği algısını akıllara getiriyor. (SELİM ŞEN)-VOLKAN GAZETESİ /KEŞAN

 
Bu içerik 518 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
Günün Diger Manşetleri
İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇTİ İPSALASPOR, YENİİMARET’İ 2-0’LA GEÇ.. Hafta sonu İpsala ilçe stadında oynanan maçta rakibi Yeniimaretspor’u Hüseyin K..
Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor… Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınla.. Atatürk Park Kafe 1881-193∞ Kadınlar Matinesi düzenliyor…..
BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET BAYRAKTAR’DAN FUARA DAVET.. Atam motosiklet kulübü İpsala temsilcisi Yılmaz Bayraktar, motosiklet ve bisikle..
Üye Bilgi