AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak se..AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükselttiAK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..

0 yorumİpsala Haber - 11.12.2017
64 yol arkadaşıma teşekkür ve 2019 hedef..64 yol arkadaşıma teşekkür ve 2019 hedefimiz64 yol arkadaşıma teşekkür ve 2019 hedefimiz..

0 yorumİpsala Haber - 11.12.2017
İPSALA’NIN BAYANLARI CESARETLİ ÇIKTI..İPSALA’NIN BAYANLARI CESARETLİ ÇIKTIAvrasya Sirk Topluluğu gösterisinde yılanı boynuna dolayan da oldu öpen de…..

0 yorumİpsala Haber - 11.12.2017
OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİNE EĞİTİMLER DEVAM ..OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİNE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR…OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİNE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR…..

0 yorumİpsala Haber - 8.12.2017
AVRASYA SİRKİ SADECE 1 GÜN İÇİN İPSALA’Y..AVRASYA SİRKİ SADECE 1 GÜN İÇİN İPSALA’YA GELİYOR.…Türkiye’nin ilk sirk sanatları kuruluşu olan Avrasya Sirk Topluluğu 08 Aralık 20..

0 yorumİpsala Haber - 8.12.2017
HAYAT KAFE YENİDEN MERHABA DEDİ..HAYAT KAFE YENİDEN MERHABA DEDİİşletmeciliğini Nurhayat Duran’ın üstlendiği Hayat Kafe, kısa bir moladan sonra ..

0 yorumİpsala Haber - 8.12.2017
CHP İpsala İlçe Başkanlığı seçiminde bek..CHP İpsala İlçe Başkanlığı seçiminde beklenen gelişme:ÇARŞAF LİSTE İLE SEÇİME GİDİLMEYİNCE, ORÇUN OĞUZ, SON DAKİKADA ADAYLIKTAN ÇEKİL..

0 yorumİpsala Haber - 8.12.2017
KARA, KIZINI VERDİ..KARA, KIZINI VERDİMeslektaşımız Gazeteci Kıymet Kara’nın kızı Mimarlık Fakültesi Öğrencisi Gizem Ö..

0 yorumİpsala Haber - 6.12.2017
ATATÜRK PARKI TARZ YENİLEMEK İÇİN KOLLAR..ATATÜRK PARKI TARZ YENİLEMEK İÇİN KOLLARI SIVASIUzun yıllardır İpsalalılara hizmet veren Atatürk Parkı tarzını değiştiriyor…..

0 yorumİpsala Haber - 6.12.2017
Web Sayfamıza Nereden Ulaştınız?Sonuçlar
Diğer Anketler
En Çok Okunanlar
‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLAR.. ‘DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’ ÇOCUKLARLA KUTLANDI..
GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Aland.. GÜBRETAŞ, Bilinçli Tarımı Her Alanda Destekliyor..
AK Parti Kudüs için tek yumruk olarak sesini yükseltti AK Parti Kudüs için tek yumruk olar.. AK Partili il ve ilçe başkanlıklarından Türkiye genelinde ortak "Kudüs" basın aç..
KARA, KIZINI VERDİ KARA, KIZINI VERDİ.. Meslektaşımız Gazeteci Kıymet Kara’nın kızı Mimarlık Fakültesi Öğrencisi Gizem Ö..
ATATÜRK PARKI TARZ YENİLEMEK İÇİN KOLLARI SIVASI ATATÜRK PARKI TARZ YENİLEMEK İÇİN K.. Uzun yıllardır İpsalalılara hizmet veren Atatürk Parkı tarzını değiştiriyor…..
CHP İpsala İlçe Başkanlığı seçiminde beklenen gelişme: CHP İpsala İlçe Başkanlığı seçimind.. ÇARŞAF LİSTE İLE SEÇİME GİDİLMEYİNCE, ORÇUN OĞUZ, SON DAKİKADA ADAYLIKTAN ÇEKİL..
İpsala’ya hızlı tren geliyor ! İpsala’ya hızlı tren geliyor !.. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nın plan aşamasındaki YHT projeleri ara..
UYAN İPSALA! UYAN İPSALA!.. Yıllarca AKP Belediyeciliği ilçemize gelsin diye mücadele ettik. Sonunda Sayın M..
KAR MASKELİ ADAMIN ARKASINDA Kİ SIR PERDESİNİ İPSALA EMNİYETİ ÇÖZDÜ KAR MASKELİ ADAMIN ARKASINDA Kİ SIR.. Hikâyenin altından cinsel taciz çıktı!..
En Çok Yorumlananlar
EMNİYET MOTOR HIRSIZLARINI YAKALADI, MOTORLARI SAHİPLERİNE TESLİM ETTİ AMA… EMNİYET MOTOR HIRSIZLARINI YAKALADI.. İpsala İlçe Emniyet Müdürlüğü üzerine gittiği motosiklet hırsızlarını buldu, mot..
Esnaflarımız Fuar'ın Şehir içine alınmasını istiyorlar... Esnaflarımız Fuar'ın Şehir içine al.. 23 Ağustos-27 Ağustos tarihleri arasında 18' incisi düzenlenecek olan "İpsala Fu..
Budak, “Siyasette tam bir ustalık dönemi yaşamadığımı düşünüyorum” Budak, “Siyasette tam bir ustalık d.. Budak, “Siyasette tam bir ustalık dönemi yaşamadığımı düşünüyorum”..